Regały magazynowe

Zastanawiasz się, jak ergonomicznie zagospodarować przestrzeń w Twoim magazynie? My wiemy, że to kwestia precyzji i automatyki, a pomogą Ci w tym nasze wyselekcjonowane regały magazynowe najnowszej generacji.

REGAŁY MAGAZYNOWE PALETOWE

k2 storage systemsJeżeli Twoja Firma posiada wysoką ilość towarów paletowanych, proponujemy solidne regały paletowe, w różnych wariantach, które można dowolnie przystosować do ograniczeń pomieszczeniowych. Regały paletowe, podobnie jak i wszystkie nasze regały magazynowe są certyfikowane zgodnie z polskim normami.

W naszej ofercie odnajdziesz nie tylko najbardziej powszechne regały paletowe rzędowe, lecz także systemy składowania, wymagające zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych, czyli palety przepływowe typu CART -PUSH -BACK, które pozwalają na magazynowanie do 6 paletowych jednostek ładunkowych w gnieździe.

REGAŁY WSPORNIKOWE

Materiały ponadgabarytowe i dłużycowe takie jak pręty, rury czy płyty? To już nie problem. Oferujemy regały wspornikowe, składające się z pionowych słupów nośnych. Do produkcji tych regałów wspornikowych użyta została stal zimnowalcowana, a kotwione są do podłoża za pomocą kotew chemicznych.

REGAŁY PRZEPŁYWOWE

Autorska technologia pozwala na zastosowanie regałów przepływowych w sytuacjach, gdy mamy do czynienia z produktami o ograniczonej dacie trwałości. Dzięki bieżniom rolkowym i wykorzystaniu siły grawitacji, towary magazynowane w regałach przepływowych, ładowane są z jednej strony, a rozładowywane z drugiej. To oszczędność Twojego czasu, pracy, jak i miejsca magazynowego.

REGAŁY PALETOWE WJEZDNE

Chcesz optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń składowania, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej ochrony delikatnych produktów? Tutaj polecamy rozwiązanie drive-in, które pozwala na dostęp do towarów paletowanych z obu stron regału paletowego wjezdnego. Regały paletowe wjezdne mają formę wąskich korytarzy, wzdłuż których, za pomocą wózków widłowych, umieszcza się palety na profilowanych szynach nośnych. Każdy centymetr dostępnej powierzchni zostanie odpowiednio wykorzystany, za pomocą profilowanego systemu ram i trawersów.

AUTOMATYCZNE REGAŁY MAGAZYNOWE

auromatyczne regaly magazynowe-k2storagesystems Jak zwiększyć efektywność procesów produkcyjnych? Tutaj z pomocą przyjdą automatyczne regały magazynowe. Redukcja kosztów związanych z magazynowaniem i pracą ludzką, zautomatyzowanie procesów przeładunku, składowania i wysyłki oraz maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, to podstawowe korzyści wynikające z zastosowania automatycznych regałów magazynowych.

REGAŁY PÓŁKOWE MAGAZYNOWE

k2 storage systems regaly Prowadzisz sklep lub hurtownię? Tradycyjne regały półkowe magazynowe to rozwiązanie niezbędne przy tego typu działalności gospodarczej. Kładziemy nacisk na ich wytrzymałość, by niezależnie od stopnia udźwigu nie spowodować zniszczenia posadzki. Te estetyczne i fleksyjne regały półkowe pozwolą na składowanie dowolnej ilości towarów, nawet przy ograniczonej powierzchni magazynowej.