Regały magazynowe

Zastanawiasz się, jak ergonomicznie zagospodarować przestrzeń w Twoim magazynie? My wiemy, że to kwestia precyzji i automatyki, a pomogą Ci w tym nasze wyselekcjonowane regały magazynowe najnowszej generacji.

REGAŁY MAGAZYNOWE PALETOWE

regały paletowe rzędowe magazynoweJeżeli Twoja Firma posiada wysoką ilość towarów paletowanych, proponujemy solidne regały paletowe, w różnych wariantach, które można dowolnie przystosować do ograniczeń pomieszczeniowych. Regały paletowe, podobnie jak i wszystkie nasze regały magazynowe są certyfikowane zgodnie z polskim normami.

W naszej ofercie odnajdziesz nie tylko najbardziej powszechne regały paletowe rzędowe, lecz także systemy składowania, wymagające zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych, czyli palety przepływowe typu CART -PUSH -BACK, które pozwalają na magazynowanie do 6 paletowych jednostek ładunkowych w gnieździe.

REGAŁY WSPORNIKOWE

regały wspornikowe Materiały ponadgabarytowe i dłużycowe takie jak pręty, rury czy płyty? To już nie problem. Oferujemy regały wspornikowe, składające się z pionowych słupów nośnych. Do produkcji tych regałów wspornikowych użyta została stal zimnowalcowana, a kotwione są do podłoża za pomocą kotew chemicznych.

REGAŁY PRZEPŁYWOWE

regały przepływowe magazynowe Autorska technologia pozwala na zastosowanie regałów przepływowych w sytuacjach, gdy mamy do czynienia z produktami o ograniczonej dacie trwałości. Dzięki bieżniom rolkowym i wykorzystaniu siły grawitacji, towary magazynowane w regałach przepływowych, ładowane są z jednej strony, a rozładowywane z drugiej. To oszczędność Twojego czasu, pracy, jak i miejsca magazynowego.

REGAŁY PALETOWE WJEZDNE

regały paletowe wjezdne magazynowe Chcesz optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń składowania, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej ochrony delikatnych produktów? Tutaj polecamy rozwiązanie drive-in, które pozwala na dostęp do towarów paletowanych z obu stron regału paletowego wjezdnego. Regały paletowe wjezdne mają formę wąskich korytarzy, wzdłuż których, za pomocą wózków widłowych, umieszcza się palety na profilowanych szynach nośnych.

REGAŁY MAGAZYNOWE WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

regały wysokiego składowania Ilość towarów przekracza Twoje możliwości magazynowe? Nie z naszymi regałami magazynowymi wysokiego składowania. Każdy centymetr dostępnej powierzchni zostanie odpowiednio wykorzystany, za pomocą profilowanego systemu ram i trawersów. Niezależnie od rodzaju i ciężkości palet, regały magazynowe wysokiego składowania zapewnią Ci stałą kontrolę nad stanem magazynowym, bezpośredni dostęp do składowanych palet i bezpieczeństwo Twoich pracowników.

AUTOMATYCZNE REGAŁY MAGAZYNOWE

automatyczne regały magazynowe Jak zwiększyć efektywność procesów produkcyjnych? Tutaj z pomocą przyjdą automatyczne regały magazynowe. Redukcja kosztów związanych z magazynowaniem i pracą ludzką, zautomatyzowanie procesów przeładunku, składowania i wysyłki oraz maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, to podstawowe korzyści wynikające z zastosowania automatycznych regałów magazynowych.

REGAŁY PÓŁKOWE MAGAZYNOWE

regały półkowe magazynowe Prowadzisz sklep lub hurtownię? Tradycyjne regały półkowe magazynowe to rozwiązanie niezbędne przy tego typu działalności gospodarczej. Kładziemy nacisk na ich wytrzymałość, by niezależnie od stopnia udźwigu nie spowodować zniszczenia posadzki. Te estetyczne i fleksyjne regały półkowe pozwolą na składowanie dowolnej ilości towarów, nawet przy ograniczonej powierzchni magazynowej.

REGAŁY NA OPONY

Prowadzisz warsztat samochodowy lub przedsiębiorstwo transportowe? Regały na opony i felgi wykonane w technologii stosu Alpha, pozwolą na elastyczne ich magazynowanie, bez niebezpieczeństwa odkształcenia się opon. Kotwione do posadzki czy zamocowane do ściany, są one przystosowane do potrzeb Twojego magazynu.

ODBOJNIKI MAGAZYNOWE

Czy często zdarzają Ci się uszkodzenia ram regałów? Odbojniki czołowe słupa do regału czy odbojniki jego ramy, jak i odbojniki magazynowe różnego typu, kotwione do posadzki, służą przede wszystkim do ochrony regałów paletowych jak i zabezpieczenia wyposażenia maszynowego.

Wszystko do magazynu Grupa -WDM 24

Biuro

ul. Wrocławska 24a/5

55-040 Bielany Wrocławskie

tel./fax +48 71 352 43 51